×
Fiyat Teklifi Al
(İletişim bilgileriniz aracılığı ile en kısa sürede iletişime geçeceğiz.)
×
Tema 1 Satın Al
(İletişim bilgileriniz aracılığı ile en kısa sürede iletişime geçeceğiz.)
×
Tema 2 Satın Al
(İletişim bilgileriniz aracılığı ile en kısa sürede iletişime geçeceğiz.)

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Web Tasarım - SEO - Google Reklam - Sosyal Medya Yönetimi - Hosting / Domain

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Reklam Noktası olarak uzun süredir web alanında hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişen web ortamında gündemi yakından takip ederek, kendimizi geliştirip sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.


 

Web Tasarım
Neden web sitesi yaptırmalıyım?

Başarılı bir web sitesi, işletmeniz için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Arama motorlarında işletmeniz aratıldığında bulunabilecek ve müşteriler size kolayca ulaşabileceklerdir. Web sitesi yaptırarak ürünlerinizi sergileyebilir, yapmış olduğunuz hizmetleri listeleyebilir, yeniliklerinizi veya kampanyalarınızı web siteniz üzerinden yayınlayabilirsiniz. Web sitenizin olması profesyonellik göstergesi olarak algılanacak ve başarıya giden yolda anahtar olacaktır.

Web sitesi yapımı işi çok kısa sürede ve uygun maliyetlerle yapılabildiği gibi, uzun uğraşlar, uzun bir zaman ve yüksek maliyetlere de yapılabilir. Bu tamamen işletmenin bu işe verdiği değerle ilgilidir. Biz Reklam Noktası olarak web sitesi yapımına başlamadan önce yapılacak iş için gerekli dökümanların tamamını toplayıp bir plan çalışması yapıyoruz. Çalışma sonucunda ortaya çıkan plan doğrultusunda web sitenizi tasarlıyor ve sizi en iyi şekilde ifade eden tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.

Siz de internet ortamında yerinizi almak için aşağıdaki linke tıklayarak hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

 
SEO nedir? Ne işe yarar?

Web sitenizin Google gibi arama motorlarında aratıldığında üst sıralarda yer alması için yapılması gereken çalışmaların bütününe SEO denir. Arama motorlarını optimize etmeye yarayan SEO, günümüzde büyük önem taşıyor. SEO'nun önemi için internette var olmak isteyen web sitelerinin temelidir demek yanlış bir ifade olmaz.

SEO'nun önemi kavranmadan yapılacak SEO çalışmaları yarardan çok zarar verebiliyor. Bu yüzden SEO'nun önemi konusunda bilgili olan SEO uzmanları tarafından SEO çalışmalarının yapılması gerekiyor. Bilgisiz olan birisi tarafından yapılacak olan hatalı bir SEO çalışması, sitenin arama motorları tarafından kara listeye alınmasına yol açabiliyor.

SEO yapımında arama motorlarının siteyi indekslemesi için gereken görseller ve metinler arama motorlarının istediği şartlara uygun olarak siteye ekleniyor. Bu eklemeler ve SEO için gerekli olan teknik düzenlemeler SEO çalışmalarını oluşturuyor. Bu sayede siteler arama motorları tarafından yukarılara çıkarılıyor hatta ilk sıralarda yer alıyor.

SEO
 
Google Reklam
Google Reklam hizmeti sayesinde işlerinizi büyütün!

Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıkladığında bakiyenizden ödeme alınır.

Her gün milyonlarca arama yapılan Google'da, müşterilerinizin markanızı fark etmesini, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmesini ve işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

Reklamlarınız yayınlanmaya başladıktan sonra performanslarını görmeniz için size raporlar sunulur ve dilediğiniz zaman düzenlemeler yapılabilir. Ayrıca hangi reklamların daha iyi performans gösterdiğini görmek için farklı reklamlar oluşturabilirsiniz.

 
Sosyal Medya Yönetimi ile hep akılda kalın.

Sosyal medya yönetimi ile Facebook, Instagram, Twitter, Google+ hesaplarınızı en iyi şekilde yönetiyor, düzenli olarak yapacağımız paylaşımlar ile takipçileriniz tarafından işletmenizin akılda kalmasını sağlıyoruz. Her paylaşım için grafikerlerimiz özel tasarımlar oluşturuyor ve bu paylaşımlar sizin sosyal medya kalitenizi arttırıyor.

Her gün milyonlarca kişinin saatler harcadığı sosyal medya platformunda öncelikle hedef kitlenizi belirliyoruz. Belirlenen hedef kitlesine hitap eden paylaşımlar yapıyor, onların yorumlarını analiz ediyor, gerekli düzenleme ve değişiklikleri yapıyoruz. Takipçilerinizin artmasını sağlıyor ve size yeni müşteriler kazandırıyoruz.

Sosyal Medya
 
REFERANSLARIMIZ