Web tasarım hizmeti

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Reklam Noktası olarak uzun süredir web alanında hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişen web ortamında gündemi yakından takip ederek, kendimizi geliştirip sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

alt
alt

NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

Başarılı bir web sitesi, işletmeniz için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Arama motorlarında işletmeniz aratıldığında bulunabilecek ve müşteriler size kolayca ulaşabileceklerdir. Web sitesi yaptırarak ürünlerinizi sergileyebilir, yapmış olduğunuz hizmetleri listeleyebilir, yeniliklerinizi veya kampanyalarınızı web siteniz üzerinden yayınlayabilirsiniz. Web sitenizin olması profesyonellik göstergesi olarak algılanacak ve başarıya giden yolda anahtar olacaktır.

Web sitesi yapımı işi çok kısa sürede ve uygun maliyetlerle yapılabildiği gibi, uzun uğraşlar, uzun bir zaman ve yüksek maliyetlere de yapılabilir. Bu tamamen işletmenin bu işe verdiği değerle ilgilidir. Biz Reklam Noktası olarak web sitesi yapımına başlamadan önce yapılacak iş için gerekli dökümanların tamamını toplayıp bir plan çalışması yapıyoruz. Çalışma sonucunda ortaya çıkan plan doğrultusunda web sitenizi tasarlıyor ve sizi en iyi şekilde ifade eden tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.

1. ADIM

Tanışmak için sizi ofisimize davet ediyoruz. İşe başlamadan önce birbirimizi tanımalı ve karşılıklı güven sağlamalıyız. Web sitesi yaptırma amacınızı, sitenizin hangi türde bir hedefi olduğunu ve beklentilerinizi detaylı bir şekilde konuşmalıyız. Konuşma sonunda bir plan yapıp o plana uygun şekilde adım adım ilerlemeliyiz.

2. ADIM

Web sitenizi oluştaracak ana menüleri belirleyip bu menüyü oluşturan sayfaların içerik bilgilerini detaylı bir şekilde dijital ortamda hazırlamalısınız. Sektörünüz ile alakalı olarak beğendiğiniz veya beğenmediğiniz web sitelerini belirleyip bize sunmalısınız. Tasarım öncesi sizin tarzınızı ve isteklerinizi iyi bir şekilde anlamamız çok önemlidir.

3. ADIM

Bu adımda bize ilettiğiniz örnek web siteleri ve dokümanlar dikkate alınarak size özel web tasarımı yapılacaktır. Hazırlanacak olan web sitesi tamamlandığında demo olarak size sunulacaktır. Gözlemleriniz doğrultusunda web sitesi üzerinde eklemek, çıkarmak veya değiştirmek istediğiniz şeyleri bu aşamada not etmeli ve bize bildirmelisiniz.

4. ADIM

İstediğiniz revizeler de tamamlanarak web siteniz bitmiş bir şekilde ilgili alan adınız üzerine kurulacaktır. İstemiş olduğunuz mail adreslerinin kurumlumları cihazlarınıza yapılacak ve web sitesi eksiksiz bir şekilde teslim edilecektir. Web siteniz yönetim paneli içeriyorsa kullanımı detaylı bir şekilde sunum halinde sizlere anlatılacaktır.

Mobil uyumlu ve
geliştirilebilir

Yaptığımız tüm web siteleri mobil uyumlu ve geliştirilebilir bir yapıya sahiptir.

Google Aramalarında
yerinizi alın

Hazırladığımız tüm web siteleri seo uyumludur ve Google aramalarında sizi üst sıralara taşır.

İşinizi kolaylaştırın,
hızlı büyüyün

İş akışınıza olumlu yönde etki edecek şekilde bir yazılıma sahip web sitesi hazırlıyoruz ve sizin daha rahat büyümenizi sağlıyoruz.

about